Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

Červenec 2011

Tipovačka č. 2 (26. července 2011)

26. července 2011 v 9:35 | WorldOfSims Team |  Tipovačky

Tipovačka je tu!! Už druhá! :P :D
Na fotce vidíte postavu z nového komiksu Deník Blondýnky. Doufám, že jsem nic neprozradila! :O :P :D No, tak tady máte zadání! ↓↓↓

Dívka na fotce se tváří trochu zamračeně. Vymyslete nějaký text, ktrý by mohli být v bublině.
Tři nejlepší, kteří vymyslí nejlepší text, dostanou diplomek s oblůdkami z The Sims 2!

○ Nikdo nebude mít stejný diplomek!
○ Nebojte, nebudete to nějaký obyčejný diplomek, ale budu se snažit, aby byl dobrej! ;)
○ Velikost: 450x400

Tak honem pište! Ale pozor! Tipovačky se musí zúčastnit více než 3 lidí, abych ji mohla vyhodnotit!

Animace za tipovačku č. 1

23. července 2011 v 19:40 | WorldOfSims Team |  Tipovačky
Takže..! Tipovačka číslo 1 je už ukončena, máte to u ní i nepsané, což znamená, že už nemůžete tipovat. Tipovačky nechovám na blogu jen pár dní, protože bych je chtěla dávat častěji. Např. jednou za 3-4 dny nebo tak nějak..! :D

Takže, předevčím se musíme podívat, kdo zvítězil, takže pod celým článkem! ;)

Jak na rámečky ve PhotoFiltre - Druhy rámečků

22. července 2011 v 21:29 | WorldOfSims Team |  Tutoriály - Photofiltre
○ U někoho na blogu jste viděli, že má na fotce 3D rámeček a chtěli by jste si to taky na fotce udělat, jenže nevíte jak na to?

○ Tak tady máte stručný návod, který je opravdu jednoduchý, takže ho dokáže každý! ;)

Celý návod pod celým článkem! ;)


Tipovačka č. 1 (19.7. 2011)

21. července 2011 v 21:49 | WorldOfSims Team |  Tipovačky

Táák je tu 1. tipovačka. Chtěla bych Vám říct, že tipovačky budu přidávat tak 1x za 2-3 dny, takže tady budou často. Ten, kdo si tipne správně, dostane rozhodně nějakou cenu, kterou budu zrovna nabízet. Až napíšu do článku k tipovačce, že je ukončena, už nebudete moct tipovat. Vlastně budete moct, ale nic za to nedostane, protože bude ukončená! :o) Takže, jdeme k první tipovačce! ;)

Na obrázku je simka, která se zrovna dívala na předpověď počasí. Jaká byla asi odpověď metereologa?
a) Dneska budou mírné přeháňky, převážně bouřky.
b) Dnes bude jasno.
c) Dnes neočekávejte žádné přeháňky, bude krásně, tak šup do plavek!

Takže!! Myslíte si, že je a,b anebo c? Napište do komentářů. Kdo napíše správně, může vyhrát animaci s počasím v The Sims! Tak si tipněte a možná vyhrajete! ;)

Animace dělám v programu GIF Movie Gear, takže se nebojte, že dostanete animaci, kde bude v rohu odkaz na stránku Gliterfy.com, kde se animace dají vyrobit. Animace vyrábím sama v programu, takže nemusíte mít strach! :D Takže tipujte, ať můžete každý dostat animaci.

Poznámka: Každý, kdo si tipne správně = vyhraje dostane jinou animaci, takže nikdo nebude mít stejnou! ;)

Tipovačka je už ukončena!


Jak na modře blikající objekty?

20. července 2011 v 11:01 | WorldOfSims Team (SimGirl) |  Tutoriály - The Sims 2

Na internetu jste si stáhli super řasy nebo jakýko-liv jiný doplněk, jenže, když jste zapli hru, tak Vám modře blikal? Nedělejte si starosti! Poradím Vám, jak na to!

The Sims 2 Kolekce: IKEA

19. července 2011 v 11:12 | WorldOfSims Team |  The Sims 2 - Kolekce

Nejnovější kolekce předmětů pro The Sims 2 obsahuje výběr nepostradatelného zařízení značky IKEA pro obydlí vašich simíků, pro obývací pokoje, ložnice a domácí pracovny. Nyní můžete vybavit jejich domovy novým nábytkem a dekoracemi se stylovým designem IKEA.

Ať už toužíte zařídit si prostornou pracovnu, elegantní obývací pokoj nebo útulnou a pohodlnou ložnici, s novou kolekcí - vybavte jejich pokoje tak, aby odpovídaly jejich povaze a vkusu zbrusu novými pohovkami, postelemi, TV stolky, policovými sestavami a dalšími kusy nábytku. Vše v pestré škále barev a vzorů, které interiérům dodají skutečně osobitý vzhled. Pokoje pak můžete vhodně doplnit oblíbenými nástěnnými dekoracemi IKEA, zrcadly, svítidly a vázami.

Proměňte obývací pokoj vašich simíků v přístav pohodlí a odpočinku s luxusní pohovkou EKTORP, originálním TV stolkem EXPEDIT, praktickým konferenčním stolkem LEKSVIK a elegantní dekorací, jakou je například zrcadlo VÄNNA. Vytvořte z ložnice, nejintimnějšího místa v domě, prostor pro čerpání nových sil s novou postelí MALM, ladící komodou, úhlednou stojací lampou STORM a zářivě rudým kobercem IKEA PS.

Simíkům, pracujícím doma, dopřejte pracovnu, z níž se stane příjemné prostředí podporující jejich pracovní nadšení. Umístěte do ní elegantní stůl VIKA HYTTAN, inspirativní lampu KILA, originální zásuvkový kontejner HELMER a cik-cak policovou sestavu LACK.

Obrázky:
The Sims 2: IKEA (kolekce) Hra pro PC simulace života sims_akce the sims the sims 2 The Sims 2 IKEA Stuff The Sims 2: IKEA Stuff
Videoukázka:The Sims 2 Kolekce: H&M móda

19. července 2011 v 11:00 | WorldOfSims Team |  The Sims 2 - Kolekce
Populární evropský prodejce oblečení H&M, známý svou nabídkou aktuálních módních trendů, nyní přichází do The Sims 2! Vaši Simíci si mohou vybrat ze špičkového pánského a dámského oblečení jako jsou šaty, džíny a další modely kompletně včetně doplňků - to vše podle skutečných modelů z nabídky H&M.

Mohou si rovněž navrhnout interiér svého vlastního obchodu H&M s aranžérskými dekoracemi, věšáky na oblečení, pokladnami a zkušebními kabinkami. Poté se mohou vaši Simíci pochlubit s nejžhavější módní kolekcí na přehlídce, kde budou mít k dispozici skutečné přehlídkové molo. Rozšiřte garderobu svých Simíků, navrhujte s nimi zábavné a módní obchody H&M a nechte je předvést jejich návrhářské touhy na přehlídkovém molu!
Hlavní rysy:
- Objevte svůj letní vzhled - Oblečte svého Simíka do stylového kompletu, plného sytých barev, které letí v této sezóně. Potom dokončete vzhled Simíka vhodnými doplňky.
- Místa kam můžete chodit pro žhavé trendy - Navrhněte si vlastní prodejní interiéry H&M nebo použijte nové vybavení určené pro obchody k vybudování útulného butiku H&M pro náročnější zákazníky.
- Zaměřte se na špičkovou módu - Navrhněte molo a uspořádejte módní přehlídku všech vašich oblíbených stylů od H&M.
Obrázky:
The Sims 2: H&M Móda (kolekce) Hra pro PC simulace života sims_akce the sims the sims 2 The Sims 2: H&M Fashion Stuff
Videoukázka:
The Sims 2 Datadisk: Roční období

19. července 2011 v 10:28 | WorldOfSims Team |  The Sims 2 - Datadisky


Další datadisk pro The Sims 2, který se zabývá čtveřicí ročních období, přičemž v každém z nich čekejte celou řadu nových prvků. K dispozici jsou nové vizuální efekty včetně deště, sněžení, bouřek a podobně.

Každé roční období navíc specifickým způsobem působí na náladu a tím i vztahy simáků (v zimě pochmurná nálada, na jaře pro změnu dobrá atp.), v každém období jsou k dispozici i specifické aktivity (v létě koupání, v zimě stavění sněhuláků) a nechybí ani nové oblečky pro každé roční období.

Dále datadisk poskytuje nové talenty, šest nový kariér (hudebník, žurnalista, právník, hráč, dobrodruh, učitel), spoustu nových předmětů a možnost sklízet plody své práce na zahrádce, které je možné dalším způsobem zpracovávat.

Obrázky:
The Sims 2: Roční období (Seasons) Hra pro PC Simulace života sims_akce sims simíci The Sims 2 roční období
Videoukázka:


Miss Sims 2011 - Přihláška

18. července 2011 v 22:50 | WorldOfSims Team (SimGirl) |  MissSims 2011
Takže je tu první soutěž! Jmenuje se Miss Sims 2011. Opravdu originální název, že ano? :D Nevím, prostě jsme chtěla mít takovýto název. Příště už bude jiný! :D Tak kdo by se chtěl přihlásit do soutěže, tak Klik na cleý článek, máte tam přihlášku!

Fáze života

18. července 2011 v 19:19 | WorldOfSims Team |  The Sims 2 - Simík a život
○ Stejně jako v našem životě jsou i Sims životě věkové kategorie.
○ V základní hře je jich celkem 6 + 1 věková kategorie je v datadisku Univerzita
○ Tak se pojďme podívat, jaké věkové kategorie jsou v The Sims 2!

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.