Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

Jak na rámečky ve PhotoFiltre - Druhy rámečků

22. července 2011 v 21:29 | WorldOfSims Team |  Tutoriály - Photofiltre
○ U někoho na blogu jste viděli, že má na fotce 3D rámeček a chtěli by jste si to taky na fotce udělat, jenže nevíte jak na to?

○ Tak tady máte stručný návod, který je opravdu jednoduchý, takže ho dokáže každý! ;)

Celý návod pod celým článkem! ;)
Takže otevřeme si PhotoFiltre a taky požadovanou fotku, na kterou by jste chtěli dát 3D rámeček.

Já Vám teda budu ukazovat příklady na barevném obrázku! Ukážu Vám takové jednotlivé druhy 3D rámečků, protože jich je víc! ;)


Pokud chcete vytvořit obyčejný (není 3D) rámeček, klikněte na Filtry-Rámeček-Jednoduchý rámeček... Potom si nastavte, jak ho chcete mít široký, já většinou používám 10 Pixelů. Potom si vyberte, jakou chcete mít barvu toho rámečku a pak nakonec Neprůsvitnost. Já vždy používám neprůsvitnost 60%. To je tak akorát průhledné. Něco mezi neprůhledným a průhledým - chápete? :D


Pokud chcete udělat takovýto zaoblený rámeček, jako vidíte na obrázku dole, klikněte na Filtry-Rámeček-Diák... Potom se Vám tam objeví nastavovací tabulka. Tam si nastavte šířku, barvu a zase tu neprůsvitnost. Potom tam máte ještě na výběr Rozmazat- Nízky nebo Vysoký a také Zaoblený- Nízký nebo Vysoký. Já jsem použila šířku: 10, barvu černou a neprůsvitnost 100%. Potom Rozmazat: Nízký a Zaoblený: Vysoký.


Pokud chcete vytvořit (už) 3D rámeček, takový mírnější, klikněte na Filtry-Rámeček-3D Rámeček-Jednoduché zkosení. Teď se Vám tam už žádná tabulka neobjeví, už se Vám automaticky udělá ten rámeček.

Pokud chcete udělat tento už trošku tlustší 3D rámeček, klikněte na Filtry-Rámeček-3D Rámeček-Dvojité zkosení.

Pokud chcete vytvořit takovýto méně vystouplý 3D rámeček, klikněte na Filtry-Rámeček-Velké 3D Tlačítko- Jednoduché zkosení. Když si tento rámeček dáte na fotku, bude to vypadat jako nějaké tlačítko, takže se to nejvíce hodí na nějaké klikací ikonky na blog! Třeba! ;)

Pokud chcete vytvořit tento větší 3D rámeček, který opravdu vypadá jako nějaké tlačítko, klikněte na Filtry-Rámeček-Velké 3D tlačítko-Dvojité zkosení. Mám chuť na to normálně kliknout! :D Á! Už jsem klikla! :D Ajaj! Obrazovka se úplně otřásla! :D

Pokud chcete vytvořit takový obyčejný 3D rámeček, klikněte na Filtry-Rámeček- 3D Rámeček a máte to! ;)

V možnosti 3D rámečku je to napsáno jako jemný 3D rámeček, jenže mně to jako "jemný" fakt nepřipadá! :D Ale co! Pokud chcete takovýto 3D rámeček vytvořit klikněte na Filtry-Rámeček-Jemný 3D Rámeček. A hotovo! ;)

Taky se divíte jako já, že je tolik možností rámečků?? :D Ale tak máme aspoň z čeho vybírat! :D Tak teda doufám, že jsem Vám aspoň trochu poradila, pokud jste to potřebovali vědět! ;) Kdybyste něčemu nerozumněli nebo měli na to nějakou otázku, stačí napsat do komentářů a já Vám na to stručně odpovím! ;)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hudgens-twitter hudgens-twitter | Web | 22. července 2011 v 21:38 | Reagovat

Ahoj,máš super dessign,navštívila by si prosím môj blog?Urobila by si mi tým radsoť,ďakujem

2 Elien Elien | Web | 23. července 2011 v 10:24 | Reagovat

Já vždycky rámečky dělám jak otrok ručně, a ono je to tam i automaticky! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.