Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

Jak ze Simíka udělat Simorosta?

16. července 2011 v 9:35 | WorldOfSims Team (SimGirl) |  Tutoriály - The Sims 2


○ Moje Simka se mi už jednou proměnila v Simorosta. Já to nevěděla, protože ten datadisk byl pro mě nový - dostala jsem ho k narozeninám spolu s "Šťastnou cestu. To tady ale nikoho nezajímá! Když se mi proměnila, strašně jsem se divila, co to je a pak jsem si vzpomněla, že jsem si o tom četla na internetu. Jenže pořád mi vrtalo hlavou, jak se to mohlo stát, ale pak jsem na to přišla.

○ Takže tady máte návod, jak ze svého Simíka udělat simorostíka. ↓Budete potřebovat datadisk: The Sims 2 Roční období - Bez něj Vám to nepůjde!

1) Vybudovali jste si zahradu! Tak a teď si pořiďte, co nejvíce stromů a záhonků.
2) Starejte se o ně co nejlépe a když bude rostlinka potřebovat ošetřit, vždy použijte Chemické hnojivo. Když zjistíte, že potřebuje ošetřit, zezačátku tam možná bude napsáno jen Ošetřit, ale když si chvilku počkáte, mělo by naskočit i Chemicky ošetřit nebo tak nějak! ;)
3) Jestli budete opravdu často Chemicky ošetřovat, z Vašeho Simíka se stane Simorost. Může se stát, že se Vám hra nachvilku sekne jako mě, protože to trvá tak 1-2 minuty to přeměňování, takže mějte nervy! :D Změní se Vám i potřeby. Simka bude potřebovat i sluneční světlo.

Pokud se Vám ale nechce čekat, až se Sim změní v simorosta, můžete si pořídit obraz, pomocí kterého můžete Simíka změnit ve všechny netvůrky z The Sims 2, ale pozor! I s tímto obrazem budete potřebovat jednotlivé datadisky! Tady si to můžete stáhnout: http://www.modthesims.info/download.php?t=283201 - Musíte být ale registrovaní na ModTheSims!

Doufám, že jsem Vám pomohla, pokud máte nějaké dotazy, pište do komentářů!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.