Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

The Sims 2 Datadisk: Roční období

19. července 2011 v 10:28 | WorldOfSims Team |  The Sims 2 - Datadisky


Další datadisk pro The Sims 2, který se zabývá čtveřicí ročních období, přičemž v každém z nich čekejte celou řadu nových prvků. K dispozici jsou nové vizuální efekty včetně deště, sněžení, bouřek a podobně.

Každé roční období navíc specifickým způsobem působí na náladu a tím i vztahy simáků (v zimě pochmurná nálada, na jaře pro změnu dobrá atp.), v každém období jsou k dispozici i specifické aktivity (v létě koupání, v zimě stavění sněhuláků) a nechybí ani nové oblečky pro každé roční období.

Dále datadisk poskytuje nové talenty, šest nový kariér (hudebník, žurnalista, právník, hráč, dobrodruh, učitel), spoustu nových předmětů a možnost sklízet plody své práce na zahrádce, které je možné dalším způsobem zpracovávat.

Obrázky:
The Sims 2: Roční období (Seasons) Hra pro PC Simulace života sims_akce sims simíci The Sims 2 roční období
Videoukázka:The Sims 2 Roční období

Dá se koupit: Ve všech obchodech s elektronikou a hrami. Můžete si ji také koupit přes internet např. tady za 350,-! Nebo stáhnout.
Moje hodnocení: 100% - Opravdu! Opravdu jsem s tímto datadiskem nadmíru spokojená! Tohle je můj nejoblíbenější datadisk spolu se Šťastnou Cestou.
K datadisku: Tento datadisk jsem dostala teprve nedávno spolu s datadiskem Šťastná Cesta. Dostala jsem je od táty, kterej mi je teď kupodivu dovolil, ale na Vánoce už ne uvidíte! :D ;) Dostala jsem je k narozeninám, měla jsem je teď v červenci (4. července). Ještě jsem v těch datadiscích trochu neohrabaná a nevím, jak mám něco ovládat. Nepř. Roční období už mám zmáknutý, ale Šťastnou Cestu ještě ne, takže se musím nakouknout do knížečky, která je vždycky u CD The Sims. ;)

Instalační kód: BJCL-GKZZ-VZ4L-SXGR-E45X

Dotazy napište do komentářů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.