Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

The Sims 2 Datadisk: Šťastnou Cestu

18. července 2011 v 9:59 | WorldOfSims Team |  The Sims 2 - Datadisky

Dejte svým Simíkům odpočinout od každodenních starostí a vezměte je na vzrušující zájezdy na tři exotická místa! Ať již budou relaxovat na příjemném tropickém ostrově, kempovat s rodinou na vrcholcích majestátných hor, či objevovat kulturu Dálného východu, zažijí vaši Simíci nové věci, při nichž si odpočinou a naberou nové síly. Pomozte jim stát se z tuctových turistů protřelými světoběžníky! Poznají nové obyčeje, jako například místní pozdravy, tance a další zvyklosti, které si s sebou vezmou domů a naučí je své přátele. Pošlete své Simíky balit na jejich životní dovolenou!
Hlavní rysy :
-Cestujte na tři vysněná místa - Každá lokalita nabízí jedinečnou krajinu a místní obyvatele, jako jsou například Ohnivý tanečník a Ninja, s nimiž se vaši Simíci setkají a něco se od nich dozví. Vyzkoušejí také místní kuchyni a při objevování nových míst budou obdivovat kulturní památky.
-Pošlete své Simíky na výlety - Vyjížďky na člunu s proskleným trupem, dobrodružné výjezdy mikrobusem a další exkurze, to jsou nové druhy zábavy pro vaše Simíky. Ale pozor, všude na ně může čekat nějaké překvapení!
-Kupujte nebo nalézejte originální předměty - Nakupujte nové originální věci, které najdete je na cestách se svými Simíky, například vzácné šperky, které mohou nosit nebo vzít domů jako dárek. Můžete s nimi také nacházet skrytá místa, na plážích sbírat lastury anebo dokonce vykopat poklad.
-Nocujte v nových budovách pro cestovatele - Nechte vaše Simíky vyhodit si z kopýtka v luxusním apartmá anebo ušetřete peněženku a zvolte pro ně spíše útulnější ubytování. Simíci si vychutnají pohodlí pokojové služby, nechají o sebe pečovat v lázních a podobně.
Obrázky:
The Sims 2: Šťastnou cestuHra pro PCsimulace životasims_akcethe simsthe sims 2Šťastno ucestu
Videoukázka ze hry:
The Sims 2 Šťastnou Cestu

Dá se koupit: V jakémko-li obchodě s elektronikou nebo s hrami. Dá se také koupit přes internetový obchod např. tady za 350,-!
Cena: 250 - 499,-
Moje hodnocení: 89% - S tímto datadiskem jsem hoodně moc spokojená. Baví mě se Simy cestovat, objevovat krásy přírody a další super věci! ;)

Instalační kód: EHVD-47P2-M2BF-KHXP-UC7V

DOTAZY?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kattie* Kattie* | Web | 18. července 2011 v 10:15 | Reagovat

wow,supr dess .) koukni prosím k mě =)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.