Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

The Sims 2 Datadisk: Univerzita

18. července 2011 v 11:31 | WorldOfSims Team |  The Sims 2 - Datadisky
Vaši Simíci jdou na univerzitu!
Z vašich Simíků jsou nyní mladí dospěláci, kteří odcházejí z domova, aby si užívali svůj vysokoškolský život. Proveďte je životem na kolejích a ve škole až k jejich promoci. Svou nově získanou svobodu Simíci využijí k akcím s přáteli, ke vstupu do bratrstva studentů či do spolků studentek a budou pořádně řádit. Vaši Simíci prozkoumají úplně všechny vysokoškolské aktivity - budou chodit do hospod, kaváren, tělocvičen a spousty dalších. Pomozte jim naplnit jejich životní cíle a získáte tak spoustu odměn a výhod, které roky na univerzitě nabízí.

Nová věková skupina mladých dospěláků:
Zcela nová věková skupina Simíků, kteří odcházejí studovat na univerzitu a opouštějí své domovy. Teď si mohou vychutnat nově získanou svobodu a vybrat si své vlastní životní cíle.

Na univerzitě váš Simík dozraje:
Vaši Simíci budou mít zcela nové potřeby a obavy, které plynou z jejich společenského a akademického života. Rozvíjejte jejich schopnost ovlivňovat přátele, spolužáky a celou fakultu.

Získejte titul a rozšiřte si své možnosti
Vyberte vašim Simíkům z 11 oborů studia a postarejte se o to, aby stále postupovali k získání titulu. Když se jim podaří titul získat, otevřou se jim do života velké pracovní možnosti.

Nové "univerzitní město":
Teď mohou vaši Simíci prožít všechny své vysokoškolské sny, ať už se zavřou na pokoji, vstoupí do bratrstva nebo budou žít v podnájmu s přáteli na vlastní pěst.

Vysokoškolský život:
Vstupte do bratrstva, choďte na party, najděte si práci na částečný úvazek, staňte se součástí tajného spolku, tiskněte peníze a opisujte při písemkách. Tak jak si vaši Simíci užijí své roky na vysoké škole?

Více než 100 nových předmětů:
Když se zrovna neučíte, můžete si volnou chvíli zkrátit hrou na kytaru nebo si můžete pilovat svou hru na bicí. Zahrajte si s kámošem kulečník, užívejte si se svým Simíkem života a můžete si také udělat několik fotek se svým novým foťákem, které pak můžete třeba pověsit na zeď.

Obrázky:
The Sims 2: Univerzita Hra pro PC simulace života sims_akce the sims the sims 2 universita univerzita the sims 2 university The Sims 2 Univerzita multiplayer čeština screenshot ukázka demo popisek
Videoukázka:
The Sims 2 Univerzita

Dá se koupit: V jakémko-li obchodě s elektronikou nebo s hrami. Dá se také koupit přes internetový obchod např. tady za 350,-!
Cena: 300 - 400,- Kč
Moje hodnocení: 69%! - Jsem s tím naprosto spokojená! Je to skvělý datadisk a má mnoho nových objektů, funkcí a možností!
K datadisku: Rozhodně doporučuji stáhnout nebo koupit!

Instalační kód: 87EW-YEWP-5SWH-CQT3-8QAD

POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY K TOMUTO DATADISKU, NAPIŠTE DO KOMENTÁŘŮ-ODPOVÍM!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.