Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

The Sims 2 Datadisk: Život v bytě

18. července 2011 v 14:24 | WorldOfSims Team |  The Sims 2 - Datadisky


Již osmá episoda v pořadí, kde se vaši simové stěhují do zcela nových apartmánů - jejich život již nikdy nebude stejný! Zábava a dramata čekají na simíky objevující bydlení na pronájem - od soužití s novými sousedy po dotěrné nájemníky. Vezměte své simíky z jejich klasického domku do přechodných apartmá.

Aby se Simíci konečně mohli nastěhovat do útulného bytu, musíme pro ně nejdříve nějaký postavit. S tím nám pomůže obrovské množství nových stavebních prvků, z nichž některé představují opravdový zlom v oblasti stavění. Mezi největší inovace patří především stropy. Nový datadisk nám konečně umožňuje dát místnosti strop, což kromě Simíků potěší hlavně fotografy a filmaře, kterým nábytek z vyšších pater často překážel v záběru.

Další velkou změnou je zcela nový systém vytápění a klimatizace simíkovských bytů. Do místnosti budete moci umístit senzační vynález jménem radiátor, který se postará o oteplení vašeho bytu. Před přílišným vedrem nás naopak ochrání větrací otvor ve zdi nebo třeba otevřené okno. Tyto nové možnosti větrání a vytápění Simíky ochrání před umrznutím nebo přehřátím, které hrozí v kombinaci se starším datadiskem Roční období.

Příkladem dalších vylepšení jsou například všemi dlouho očekávaná spirálová schodiště, která jistě ocení všichni. Kromě těchto a mnohých dalších stavebních prvků přibude samozřejmě i nějaký ten nový nábytek. Jeden set objektů bude věnovaný životu ve stísněných prostorách, kde se dá každý čtvereční centimetr považovat za nesmírně cennou věc. V nabídce nábytku tedy můžeme najít podobné vychytávky jako například praktickou postel, kterou lze přes den jednoduše zvednout a přiklopit ke stěně. Vznikne nám tak pěkný volný plácek, který mohou aktivnější Simíci využít třeba na ranní cvičení před novou plasmovou televizí.

Hlavní rysy:
- přestěhujte se do perfektního apartmánu: podkroví, útulný prostor pro mladé Simíky nebo byt s více postelemi sdílený s přáteli.
- nové sociálně orientované skupiny pro vaše Simíky: elegáni, umělečtí bohémové, svalovci nebo kutilové- technici.
- využijte výhod života v nájemních domech/apartmánech: od sociálních sítí pro tvorbu nových přátel, výhody pro kariéru až po milostná dobrodružství.
- vybudujte si reputaci na novém ukazateli: s dobrou reputací si budete moci najít přátele, kteří Vám pomohou splnit speciální herní cíle!
- ovládněte více domovů: umožněte svým simíkům žít více životů naráz

Obrázky:
The Sims 2: Život v bytě Hra pro PC simulace života sims_akce
Videoukázka:The Sims 2 Život v bytě

Dá se koupit: Ve všech obchodech s elektronikou nebo hrami. Můžete si ji i koupit přes internet např. tady za 350,-! Nebo stáhnout.
Moje hodnocení: Tento datadisk nemám, ale hodně bych ho chtěla! Můj táta říkal, že by jsme ho mohli koupit přes internet! :) Jupííííí! :) I s Ve světě podnikání!
K datadisku: Až budu tento datadisk mít, dopíšu sem moje hodnocení! ;)

Instalační kód: 2XL4-R5BG-BPSE-GBPS-JRLD

MÁTE K TOMUTO DATADISKU NĚJKAÉ DOTAZY? TAK NAPIŠTE DO KOMENTÁŘŮ- ODPOVÍM!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.