Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

The Sims 2 - IKEA

21. ledna 2012 v 22:44 | WorldOfSims Team |  The Sims 2 - Kolekce
Nejnovější kolekce předmětů pro The Sims 2 obsahuje výběr nepostradatelného zařízení značky IKEA pro obydlí vašich simíků, pro obývací pokoje, ložnice a domácí pracovny. Nyní můžete vybavit jejich domovy novým nábytkem a dekoracemi se stylovým designem IKEA. Distribuce The Sims 2 IKEA Domov Kolekce je plánována na 23. června v Severní Americe, 27. června v Evropě a 20. června v Asii a Tichomoří.
Ať už toužíte zařídit si prostornou pracovnu, elegantní obývací pokoj nebo útulnou a pohodlnou ložnici, s novou kolekcí The Sims 2 IKEA Domov Kolekce se domov snů vašich simíků stane opravdu výjimečným. Vybavte jejich pokoje tak, aby odpovídaly jejich povaze a vkusu zbrusu novými pohovkami, postelemi, TV stolky, policovými sestavami a dalšími kusy nábytku. Vše v pestré škále barev a vzorů, které interiérům dodají skutečně osobitý vzhled. Pokoje pak můžete vhodně doplnit oblíbenými nástěnnými dekoracemi IKEA, zrcadly, svítidly a vázami. S inspirujícím a moderním stylem výrobků IKEA se rázem stanete osobním interiérovým návrhářem vašich simíků.
"The Sims velice rádi spolupracují s IKEA na dalších možnostech vlastních úprav simíkovských domovů. Získávají nové zábavné a inspirativní varianty pro ložnice, obýváky a pracovny," říká Rod Humble, šéf studia The Sims. "Tento nový obsah bezpochyby rozšíří potenciál pro vytvoření simíkovského domova snů. The Sims 2 IKEA Domov Kolekce rozšíří kreativní příležitosti a to je podstatou The Sims. Domov je i pro simíky centrem veškerého dění a s doplňky značky IKEA se stane tím nejpříjemnějším místem v okolí."
Proměňte obývací pokoj vašich simíků v přístav pohodlí a odpočinku s luxusní pohovkou EKTORP, originálním TV stolkem EXPEDIT, praktickým konferenčním stolkem LEKSVIK a elegantní dekorací, jakou je například zrcadlo VÄNNA. Vytvořte z ložnice, nejintimnějšího místa v domě, prostor pro čerpání nových sil s novou postelí MALM, ladící komodou, úhlednou stojací lampou STORM a zářivě rudým kobercem IKEA PS.
Simíkům, pracujícím doma, dopřejte pracovnu, z níž se stane příjemné prostředí podporující jejich pracovní nadšení. Umístěte do ní elegantní stůl VIKA HYTTAN, inspirativní lampu KILA, originální zásuvkový kontejner HELMER a cik-cak policovou sestavu LACK.
Přiblížili jsme jen malou ukázku předmětů z kolekce The Sims 2 IKEA Domov Kolekce, které budete moci již brzy vašim simíkům pořídit.
"Hráči The Sims si přímo žádali produkty IKEA a když se podíváte na to, jaké prostory navrhují, zjistíte, že přesně odrážejí individuální styl," říká Steve Seabolt, viceprezident pro globální rozvoj značky The Sims. "Spolupráce s IKEA nás obrovsky těší a jsme si jisti, že hráči The Sims budou z možnosti zkrášlit domovy svých simíků zařízením od IKEA nadšeni."
Seabolt dále dodává: "Kooperace IKEA s The Sims odráží touhu hráčů mít ve hře oblíbené značky a produkty z reálného života. Předchozí úspěšné spolupráce The Sims se společnostmi Ford a H&M dokazují, že mezi hráči je tento prvek velice oblíbený."Zdroj: iSims.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.