Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

The Sims 2 - Mazlíčci

21. ledna 2012 v 22:10 | WorldOfSims Team |  The Sims 2 - Datadisky
Již čtvrtý dodatek pro The Sims 2 Vám umožní si vytvořit vlastní zvíře. Vytvořte si perfektního psa nebo kočku, trénujte jej, hrajte si s nimi a oplývejte je láskou po celý život. Měnit v nástroji Create a Sim můžete úplně od začátku - od barvy tlapky po osobnost a znamení zvěrokruhu. Vyberte si z desítek populárních psích a kočičich ras jako vlčák a siamská kočka. Vaši Simíci mohou i zvířátka naučit povelům, různým trikům, vzít je na procházku do parku a tam se setkat se svými chlupatými kamarády a chodit s nimi do obchodů nakupovat nejen hračky. Kromě koček a psů si můžete koupit papouška, morče nebo rybičky. Navíc zvířata mají také svou mysl, takže očekávejte nečekané!Vytvořte si psy, kočky, papoušky, rybičky nebo morčátka ke své Sims rodině. Mazletě se s koťátky, sledujte se psem televizi a nebo se koukejte na rybičky. Můžete také strávit slunný den v parku se svým věrným německým ovčákem prožít zábavu na jakou jste dlouho čekali.
Vytvořte zvířata
Míchejte druhy koček nebo psů již od začátku. Objevte druhy, které potkáte v normálním životě. Potkejte také neobvyklé druhy mezi které patří mopsík nebo perská kočka.
Nová plemena
Pokud se Vaši mazlíčci spřahnou se svo spřízněnou duší, prožijí romantiku ve své boudě a budou mít potomky můžete neobvyklého potomka na radnici zaregistrovat jako nové plemeno.
Sedni, sedni - Tak je hodný
Vaši Simíci mohou zvířata naučit novým povelům jako "přines, převal se, udělej mrtvolu, sedni, lehni a další". Neukázněná domácí zvířátka můžou dělat neplechu - poškrábat Vám nábytek nebo shodit popelnice a válet se ve špíně.
Domácí zvířata mají zaměstnání
Ano je to tak. I domácí zvířata mohou být nyní zaměstnány. Buď to jako policejní psi nebo filmové hvězdy.


Zdroj: iSims.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.