Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

The Sims 2 - Noční život

21. ledna 2012 v 22:05 | WorldOfSims Team |  The Sims 2 - Datadisky

Základní informace o hře

Noční život je druhý dodatek pro hru The Sims 2. Vaši Simíci vtrhli do města a objevily ty nové úžasné funkce a nová žhavá místa. Ať už budou tančit až do rána, budou se snažit dostat své protějšky v karaoke barech nebo budou hrát bowling v kuželkárně vždy to bude nezapomenutelná noc. Vypusťte své Simíky jako divokou zvěř, a nechte je ať sami okusí noční život. Pokud je mezi nimi láska objevíte to pomocí speciální "chemie" mezi Simíky. Budou se jejich aspirace doplňovat a jejich osobnosti rozcházet? Může to být začátek bouřlivé záležitosti nebo katastrofální rande? Jste připraveni na zábavu a romanci? Pokud ano, nechť ožije noc - ponořte se do víru Nočního života!


Určete osud jejich milostného života
U Vašich Simíků je romantika založená na na osobnosti, životní aspiraci a na znamení zvěrokruhu. Zjistěte jejich eventuální možonost sblížení se. Sbližte Simíky díky nové láskyplné sociální interakci. Touhy a pomalý tanec přeci tak zapadá do normálního života. A kdo ví? Třeba se v jeden krásný den posunete ve vztahu o krok nahoru, v jiném případě můžete obdržet již navždy nenávistný dopis.
Život je o potěšení
Vyberte svému Simíkovi novou aspiraci - Hledač potěšení a uspořádejte Simíkům život po jakém vždy snily. Od schůzek, přes kluby a karaoke bary, po plánování těch nejluxusnějších večírků.
Vaši Simíci vlastní auta
Vaši Simíci mohou porpvé vlastnit auta. Nyní mohou jezdit na nákupy a do zaměstnání autem a tím si urychlí čas. Na výběr máte z pěti druhů aut, u kterých si můžete zvolit barvu
Vyšlete Simíky do města
Ať už jdete lovit holky, nebo vás čeká rande zajeďte do nové lokace města přizpůsobeného jen na noční život - Downtown. Celou noc můžete prosedět v barech nebo protančit na tanečních parketech.
Nové objekty, zaměstnání, postavičky
Dodatek obsahuje přes 125 nových obejktů včetně DJ pultu a karaoke barů. Také obsahuje nové postavičky - DJ's, servírky, služky a těšit se můžete i na upíry.

Zdroj: iSims.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.