Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

The Sims 2 - Roční období

21. ledna 2012 v 22:14 | WorldOfSims Team |  The Sims 2 - Datadisky
Užijte si všechny roční období v novém dodatku Roční období pro hru The Sims 2! Nyní můžete venku prožít rok zábavy s Ročním obdobím. Na Vaše Simíky také čekají nové sezónní aktivity - v zimě koulovačka, na jaře sbírání motýlů a světlušek, v létě koupání v bazénech a na podzim skákání do listí. Posilte rodinné vazby v zimě, kdy rodiná drží pospolu, nechte se projít jarní romancí při kvetení stromů, přátelte se s kamarády v létě a sledujte rychlí vzrůst Vaší kariéry na podzim. Vaši Simové mohou objevit nová místa, nová zaměstnání a také nové vlastnosti, celoživotní štěstí a přání. Pozor také musíte dávat na negativa - při dlouhém opalování na slunce můžete dostat úžeh, pokud budete v zimě moc dlouho venku můžete dostat omrzliny, nebo pokud nebudete zrovna na zahradě sedět u ohénku a půjdete do bazénu můžete kýchat. Čekají na Vás i další neočekávané efekty počasí. Také volte správné oděvy jinak budete muset čelit následkům.


Dramatické a detailní efekty počasí
Nyní mohou Vaši Simíci zažít pořádnou sněhovou bouřku, blesky a nebo smrtící krupobití.
Nové aktivity
Simíci také mohou dělat aktivity pdoel daného ročního období. V zimě stavět sněhuláky nebo dělat sněhové andílky, koulovat se, hrát si ve vodě, chodit bruslit nebo chytat ryby.
Zahradničení
Součástí dodatku je i odhalení nového herního způsobu - zahradničení. Můžete si postavit skleník a v něm pěstovat všemožné druhy ovoce a zelenin. Z nich může být perfektní jídlo a nebo energetický džus, který Vám přidá nějakou obranychopnou vlastnost. Pokud si zrovna neuděláte šťávu z bot, v tom případě Váš Simík zešílí.
Kluby
Pokud se Simík může chlubit sousedům se svou zahradou určitě rád přijme možnost stát se členem zahradnického klubu. Součástí toho je i týdenní předplatné mgazínu o Zahradničení a slevy na zahradnické akce.
Nové objekty
Pro Vaše Simíky je tu i nová éra oděvů podle ročního období. Pro vynálezce tu máme také stroj na změnu počasí, pomocí jeho si můžete změnit počasí na jakékoliv roční období, nebo ho prodloužit. Pro Vaše ratolesti tu máme skluzavku do bazénu a odšťavňovač na přípravu ovocných šťáv.


Zdroj: iSims.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.