Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

The Sims 2 - Ve světě podnikání

21. ledna 2012 v 22:07 | WorldOfSims Team |  The Sims 2 - Datadisky

Základní informace o hře:

Ve třetím dodatku pro hru The Sims 2 se Vaši Simíci mohou dostat do podnikání! Simíci si teď mohou exklusivně navrhnout svou budovu, kde budou podnikat. Můžou být kadeřníky v salónu krásy, pekaři v pekárnách, stylisty v květinářství, prodavači elektroniky a nábytku, nebo prakticky jakýmkoliv jiným pracovníkem ve vlastním obchodě. Najímejte pro sebe zaměstnane, aby jste se ohli věnovat svým domácím osobním věcem. Za pozitivní práci dostanete určité odměny ve formě dárků či slev. Ale pozor na flákače - buďte připraveni na to, že pokud Simík nebude dostatečně práce schopný musí dostat padáka. Probojujte se od prodavače po ředitele vlastního podniku. A pokud budete mít prosperující velkoobchodní ipérium můžete se stát součástí návrhu dalších budov s atraktivním sortimentem. Kráceně řečeno Vítejte ve světě podníkání!


Vytvořte prosperující podniky
Otevřete prodejny a prodejte od každého něco - oblečení, elektroniku, nábytek, cukrářské produkty, květiny, roboty aj. Pořádně rozdělte role - kdo bude za kasou, kdo bude doplňovat zboží a kdo bude vítat nové zákazníky.

Školení zaměstnanců
Školte své zaměstnance a flákače a povaleče vyhazujte. Obstarávejte zákazníky a pokud je dostatečně nepřesvědčíte, převlékněte se například do kostýmu gorily nebo rytíře.
Naučte se obchodní triky
Zákazník je jako král a vy ho budete muset uctívat a chovat se k němu důstojně. Zaměstnanci si budou muset pořádně rozmyslet zda někomu sleví nábytek nebo jej dá úplně zadarmo.
Pozor na hotovost
Aranžování květin, stavění robotů nebo pečení dortů se nyní stane zábavou. Ovšem když nepočítám noc - ráj zlodějů a proto si dávejte pozor na věci a svou kasu. Také Váš obchod nebude dostatečně vydělávat pokud najmete zaměstnance, který nebude umět aranžovat květiny nebo stavět roboty. Místo slaniny si budete nosti domů cihly a ty Vás brzy ale jistě stáhnou až k zemi.
Přes 125 nových objektů
Simíkům se do rukou dostane také velké množství nových objektů. Přes vitríny po křesla salónu krásy. V každé práci a podle pozice také dostanete příslušný pracovní oblek. Se všemi novými doplňky už žádný den nebude nudný, jako tomu bylo do dnes.


Zdroj: iSims.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | 20. března 2014 v 20:24 | Reagovat

Mám dotaz: Když někoho najmu tak jak mám udělat aby např. prodával u pokladny?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.