Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

Úvod

7. ledna 2012 v 21:56 | WorldOfSims Team (SimGirl) |  Komiks Only Hope

Tak mám tu pro vás úvod nového komiksu - doufám, že se bude líbit! ;) A prosím nezapomeňte napsat něco do diskuze! ;) Budu ráda! ;)Ahoj! Takže začnu jménem. Jmenuju se Nathalia, ale všichni mi prostě říkají Nan. I učitelé - prostě všichni. Je mi 16 let, což je jasné, že už chodím na střední. Ve třídě je nás sice jen pět, dohromady nás bylo deset, ale učitelé nás rozdělili na A,B. Já teda chodím do béčka. Máme ne moc příjemnou učitelku, spíš je to pěkná fiflenka a je hodně namyšlená. Skoro každý den píšeme testy a dává nám kupu úkolů. Prostě typ učitele, kterého nesnáším.
Ale aby jsme pořád jen nemluvili o škole. Tak vám teda ještě řeknu něco více o sobě. Tak, například strašně ráda hraju na keybord, elektrickou kytaru, ale ze všeho nejvíce zpívat. Mým velkým snem je se dostat do nějaké kapely, ale bohužel žádnou v našem okolí neznám a konkurzy tu také nejsou. Také moc ráda kreslím. Měli by jste vidět můj sešit ve škole! :D

Tohle je moje máma, Patricie. Je jí 37 let, tudíž mě měla ve svých 21 letech. Pracuje jako kadeřnice, což je výhoda, že když potřebuju ostříhat nemusím nikam chodit a taky to mám zadarmo. Stříhá opravdu dobře a už mě taky několikrát stříhala. Její výsledky se mi moc líbí. Mamčiným snem, je být být velkolepou kadeřnicí hvězd. Mě to přijde jako dobrý nápad a doufám, že se jí to aspoň povede.

Tohle je mámin přítel Raphael. Je to hroznej úchyl a taky slizoun. Je mu 43 let a nikde nepracuje. Což je hrozná otrava, protože je celej den u nás doma. Já abych vlastně pravdu řekla, tak to radši půjdu do školy, než abych s ním byla doma. Je opravdu hrozně otravnej a za každým dolízá, jako bych ho snad měla ráda. A taky s každým neustále flirtuje. Dokonce jsem ho viděla i ráno přes okno, jak flirtuje s pošťačkou. Už ho nechápu a radši už nebudu k němu dál nic říkat.

Tohle je moje mladší sestra Alison. Je jí přesně 15, což je výhoda, že si na mě nemůže troufnout. Je ale hrozně namyšlená a myslí si o sobě bůhví co. Každý týden má jinýho kluka a samozřejmě, že ho hned musí dovíst k nám domů a začít ho tam hned "žužlat". A taky nevýhoda je to, že už jí je 15, na což je fakt pyšná, páč dostala tzv. píchací občanku, takže skoro každý týden slyším v noci z jejího pokoje skřeky. Doufám, že chápete, jak to myslím. Jak už jsem řekla, Alison se mnou chodí do třídy, takže už jsem dost zvyklá na pomluvy, které kolují už po celé škole každý den. Prostě a jednoduše - nesnáším ji!

Tohle je Viki, moje nejlepší kamarádka. Je jí 16 a půl - takže je o trochu starší, než já. Což má i své nevýhody, protože Viki je plánovací a rozhodovací typ, takže vždy trvá na svém a když něco odmítnu, tak hned začne prudit s tím, že je starší a blá blá blá. :D Ale stejně ji mám moc ráda, už několikrát mi pomohla v nejhorším a vždy se mě zastane. Viki zase ráda hraje na el. kytaru. Vše jí hezky jde, akorát kromě zpívání. Baví ji to, ale neumí to. Pořád říká, že to neumí, ale já nemůžu říct, jestli jí to jde nebo naopak nejde, protože jsem ji ještě neslyšela - přede mnou nikdy nezpívá.

Tohle je Erik, můj hodně dobrý kamarád. Přesně včera mu bylo 17, takže byla pořádná oslava. Bez Erika bych asi nic nedokázala, protože právě on mi pomáhá se vším - jde se mnou do školy, je se mnou ve škole o přestávkách a hooodně plkáme a taky jde se mnou ze školy. Samozřejmě ve škole plkám i s Viki a taky jdeme někdy společně domů. Erik je prostě moje jednička a nejen kvůli tomu, že jde se mnou ze školy nebo do školy. Právě kvůli tomu, jaký je! ;)
Někdy taky Erikovi říkáme Párplíček, kvůli fialovým vlasům, které nadevše miluje a skoro nikdy si na ně nenechá šáhnout. Mu ta přezdívka nevadí, myslí si, že to posiluje jeho image. =D

A to nejlepší na konec! David! Je mu 17 a něco a je to už dlouhou dobu můj idol. Akorát háček je v tom, že furt k němu leze Alison! Bože, jak já ji nesnáším! Jak kdyby svých kluků neměla dost! David ví, jaká Alison je a proto se snaží k ní chovat tak i tak. Tím myslím, že se k ní snaží chovat tak, aby si nemyslela, že s ní chce chodit, ale i tak, aby jí zas nějak neublížil nebo tak něco. Ikdyž jí David odpověděl na její otázku, jestli s ní nechce chodit "Ne!" , tak se Alison furt vtírá. A na Davidově tváři už jde poznat, že ho to opravdu štve. Tak jako koho by to neštvalo, kdyby za vámi furt někdo lozil. Ale já jen tak Alison nenechám mi ho přebrat, ikdyž s ním nechodím.

○ Líbil se Vám úvod?
○ Těšíte se na 1. díl?
○ Která postava vám příjde nejsympatičtější?

Chtěl/a by jsi diplomek s jedním hrdinou z komiksu? Stačí uhádnout 3 otázky a na tvůj mail ti pošlu diplomek s hrdinou, kterého si vybereš!

Do komentářů napiš:
1) Co znamená přezdívka Párplíček? (napiš odpověď)
2) Jak se jmenuje hlavní hrdinka vlastním jménem? (napiš odpověď)
3) Chodí do třídy A nebo B? (napiš odpověď)

Email: (napiš svůj email, na který ti pošlu diplomek)
Web: (na který tě můžu kontaktovat, že máš na emailu diplomek)
Na diplom chci: (napiš koho z hrdinů chceš na diplomu)

Pouze 5 lidí může odpovědět správně! Právě teď: 0/5
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Caddie♥ Caddie♥ | 17. července 2012 v 13:57 | Reagovat

Musím říct že se mi než Nan,více líbí její mamka Patricie :DD 1.Má hezčí účes 2.Má hezčí oblečení a 3.Má krásnější obličj...

2 Natálie Natálie | E-mail | 26. března 2013 v 18:36 | Reagovat

Ano, Patricie je hezčí. :) A taky Erik se mi líbí víc než David :) . Neber to zle, :) každému se líbí něco jiného. No nic já jdu číst, moc se na to těším! Jediná škoda je ta, že to není dokončený...

3 Lucy Lucy | 26. října 2013 v 19:56 | Reagovat

moc hezké :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.