Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

Říjen 2012

New dess - Autumn memories

22. října 2012 v 21:42 | SimGirl |  Blog - Novinky

Hello! :)
Jsem tu s novým designem, protože tamten mi už přišel okoukaný a taky se nehodil na tuhle chvíli - dobu, nebo jak bych to měla říct. Tenhle mi spíš více připomíná podzim. :)
Design
Jak jsem říkala, měl být na téma podzim a myslím, že se k němu i docela hodí. Je to jednoduchý design, není nijak přeplácaný a právě v jednoduchosti je krása. :) Jak jste si mohli všimnout pozadí, tak mi šířka nějak nevyšla a jdou na boku vidět bílá místa. Doufám, že to nevadí a design se vám i tak líbí. :)

Menu
Po dlouhé době jsem konečně upravila menu. Já se na ten font písma před tím fakt nemohla dívat. Hodila se to k tomu přechozímu designu, ale nechat to u tohohle, to bych ohrožovala můj a váš zrak. :D Jinak snad se vám nový font líbí. :)

Ikonka
Tak a konečně mám i svou ikonku blogu. Mnou vyrobenou. Před tím jsem si svoji vlastní udělat nemohla, protože mi došla 30-ti denní verze MovieGearu, ale tak stáhla jsem si jinej program a možná je teda i lepší, než ten předešlý.
No takže.. jsem rozhodně zkoušela nějaký animace, sice ten program nemá tuny efektů, ale i tak mi stačí těch pár základních, ikdyž jsem je v téhle animaci ani nevyužila, no co. :D
No a tady je výsledek:


Snad se líbí. :)
Tohle teda bude zatím ikonka mého blogu, kterou budete uvádět jako zdroj, když budete kopírovat mnou vyrobený obsah z mého blogu. :)

Twitcam
V předešlém článku jsem psala, že bych chtěla udělat twitcam, něco jako lepší způsob videoodpovědí. No.. mělo to být původně tento víkend, ale mě to přišlo hned na rychlo. Tento týden máme podzimní prázdniny - čtvrtek, pátek - v jeden z těchto dnů jsem to chtěla udělat, ale hned si mě zas všichni zamluvili. :D Takže opět nic. :D Takže to asi nechám až někdy do budoucna, uvidíme, kdy to bude. :D

Kanály, účty...
Taky jsem si možná všimli, že pod designem jsou loga Facebooku a Youtube. Právě tady má můj blog účty. Takže bych byla moc ráda, kdyby jste mi na facebooku dali LIKE na fan stránku mého blogu. :) A na Youtube kdyby jste zase přihlásili odběr. :) Děkuju všem, kteří budou tak ochotní. :))
Teď už je to ale asi vše, takže se s váma loučím
Ahoj, mějte se

Welcome back!

19. října 2012 v 20:13 | SimGirl |  Blog - Novinky
Welcome back, guys!
Ahoj! Omlouvám se za vám za moji dost dlouhou neaktivitu, ale kvůli učení nebyl na blog ani čas a když ten čas byl, tak zas nebyla chuť. Ale konečně dnes jsem se odhodlala alespoň k tomu, abych napsala jeden článek! Gratulace pro mě! :D

No, ale přejdeme jinam..
Vsadím se, že určitě nejsem jediná, kdo nestíhá s blogem stejně tak jako já. Jak jsem řekla.. blog neberu jako povinnost, ale jako zálibu, takže taky mohlo být jasné, že až začne škola nebudu tu vysedávat tak jako o prázdninách.

Ale mezitím, co jsem tu nebyla, jsem vymyslela pár věcí, které by se vám tu na blogu mohly líbit. No, nechme to až na potom. Taky bych asi měla říct, že za tu dobu, co jsme se přestěhovali jsem ani jednou nezapla sims, takže proto jste tu nemohly najít žádné komiksy, či cokoliv jiného co souviselo se Sims. Maximálně jsem přidala video a to byl konec. Pak už ani slovo o Sims. No.. ale když už jsem se teda konečně po dlouhé době odhodlala zase napsat článek, řekla jsem si, že se trochu rozepíšu a vypíšu vám teda ty novinky, které tu budou. Je tu jedna, která by se vám vcelku mohla líbit a myslím, že to bude něco jako lepší forma videoodpovědí, ikdyž není nijak jisté, že to uvidí všichni návštěvníci blogu, ale to se nějak domluvíme, aby to viděli všichni. ;) V tom lepším případě bych to video mohla uložit! ;)


No ale o čem tu vůbec mluvím? Mluvím o Twitcamu nebo-li Livestream. Je to něco jako "aplikace" přes Twitter. Někdo to zná, někdo ne. Já jsem o tom třeba vůbec nevěděla, dokud mi kámoška neposlala odkaz na něj, že tam má být Niall.. Niall Horan z One Direction. :D Od té doby jsem na tom docela i ujetá. :D No a tak mě napadlo, že bych něco takového mohla udělat i na tomto blogu. Bude to něco jako online videoodpovědi! ;) A ti, kteří mají na Twitteru účet budou moct napsat i nějaké otázky, což bude určitě lepší. Přece nebudu mít twitcam bez otázek. ;)

No, mě se tento nápad docela i zamlouvá, ale počkám na váš názor! ;)

Mimochodem.. byla bych ráda, pro ti, kteří mají účet na Twitteru, kdyby si mě followli. ;) Takový to: ,, Follow me, I follow back!" :D ;) ↓↓↓


No.. řekla jsem si, že by bylo dobré, kdyby jsme se dohodli, kdy ten Twitcam mám udělat, protože ne každý má zrovna v ten den čas. ;) Napadl mě víkend, protože to budu sama a bude mi to připadat asi nejlepší :D

No tak pod článkem je i anketa a prosím napište i komentář jaký máte názor a jestli by jste se o víkendu odpoledne koukli na můj twitcam! ;)

Zatím ahoj
Nezapomeňte podpořit můj blog i na Facebooku! :)

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.