Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

Jak jsem na tom se Sims...

9. dubna 2013 v 21:08 | SimGirl |  Blog - Novinky

Ahoj,
po nějaké té dlouhé době se vám opět ozývám.

Na začátek bych se chtěla omluvit, že jsem tu takovou dobu nebyla. Buďto to bylo tím, že bylo hodně učení a na tohle prostě nebyl čas; tím, že jsem na počítač nemohla, anebo se mi prostě nechtělo. Ale jak už víte, přeinstalovávala jsem Windows a to je z části taky důvod, proč jsem tu nebyla. Měla jsem hroznou chuť napsat komiks, ale nemohla jsem, jelikož nemám znovu udělané rodiny, kulisy apod. Jinak by jste tu už dávno měli další díly komiksů a možná i konečně dodělané Only Hope.
I za tu dobu, co jsem tu nebyla, jsem si všimla několika komentářů (a opravdu jsem za ně ráda!), nejen o mé neaktivitě, ale také hodně komentářů u komiksů a opravdu jste mě tím potěšili! Jsem opravdu ráda, že to čtete a že se vám komiks líbí! ;)
No a teď už asi k tomu hlavnímu - jak jsem na tom se Sims. Rozhodně neřeknu, že jsem na to nějak zapomněla, či dokonce se na to vykašlala - to ne. Mám instalované všechny datadisky a postahováno hodně downloadů, ale pořád ne ty, které potřebuju do komiksů. Opravdu slibuju, že to někdy udělám a hned, jak to bude možné ty komiksy dodělám, jen teď to opravdu nejde. Kvůli ne zrovna dobrým známkám ve škole mám zatrhlej počítač ( no to ne, spíš mi sebrali Wifi), takže tipuju, že bych ty downy mohla postahovat o víkendu. Opravdu vám slibuju, že se na to nevykašlu, protože i já sama si přeji, abych to už měla hotové! :)

Tak se zatím mějte, užívejte si 'jaro'! ;)
S podravem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog?

Ano
Ne

Komentáře

1 Teddy Teddy | Web | 13. dubna 2013 v 10:40 | Reagovat

Tak to je fajn :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.