Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

Srpen 2013

Rozjezd?

3. srpna 2013 v 19:48 | SimGirl |  Blog - Novinky

Zdravím!
Chtěla jsem začít opět s těmi nesmyslnými omluvami, ale radši se jim vyvaruji.
Raději jsem tedy udělala jeden letní obrázek na tento blog, tak snad se vám líbí ;)

Jak jsem řekla - chci se vyvarovat veškerým omluvám, ale proč jsem tu nebyla bych vám snad říct mohla, ne? No dobře. Typická věta - Užívala jsem si prázdnin. Lež to ale není.
Hned na začátku prázdnin, tedy 4. července, jsem slavila narozeniny. 5. července jsme jeli na 8 dní do Itálie, přesněji Rosolina Mare, avšak pochybuji, že vás to bude zajímat. :D Potom, jak jsme přijeli, tak jsem chodila na bazény, s kámoškama ven... a však to znáte.
Na tento blog jsem si pár krát vzpomněla, to přiznávám, avšak nikdy mě nenapadl srozumitelný článek, který bych mohla zveřejnit a nechtěla jsem zase jen psát o omluvách...
Taky mě napadlo, že bych mohla přidat nějaký další díl komiksu a zrovna jsem chtěla udělat komiks Game, jenže jsem si uvědomila, že kvůli přeinstalaci Windowsu se mi vše vymazalo a neměla jsem chuť znovu vše stavět od začátku.
Abych teda pravdu řekla, tak jediný komiks, u kterého jsem za celou tu dobu postavila kulisy, udělala postavy atd. je komiks Only Hope. Ach ano, nic jsem neudělala -_-"

Tak dobře, myslím, že stačilo..
Ještě jsem se vás chtěla zeptat, co by jste tu teda rádi uvítala, abych zase nepřidávala nesmyslné články, které by stejně nikdo nečetl.
Napadlo mě, že bych mohla zase obnovit Videoodpovědi nebo jestli by jste tu radši uvítali moje vlastní downloady či nějaký další díl komiksu...
Nechám to na vás.
Avšak budu ráda za každý komentář, za každý nápad, který napíšete. ;)

Zatím ahoj, Vaše

P.S. A ano, opravdu jsem zapomněla, že blog měl 14.7. narozeniny.. -_-"

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.