Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

Březen 2014

Po roce opět aktivní?

30. března 2014 v 14:30 | SimGirl |  Blog - Novinky
Ahojte!
Jak se tak dívám, tak jsem tu už pěknou dobu nebyla. A raději nebudu ani psát, jakou dobu jsem už nehrála Sims, nenafotila (nenapsala) komiks..
Jak jsem se tak dívala na svůj poslední článek tady na blogu, tedy z května 2013, říkala jsem, že nafotím na komiks a začnu být zase aktivní na blogu. No prosím, je už skoro duben 2014 a stále nic.
Ty moje sliby už musí být vážně únavné, ale já se sem chci vážně zase vrátit, pokračovat v komiksech, být zase aktivní jako předtím.. Vážně chci, abych tenhle slib vážně splnila, jenže.. znám sama sebe až moc dobře. Zase řeknu, že se sem vrátím a zase z toho nic nebude.
Takže.. řekněme to jinak.
Budu se snažit se sem zase vrátit, pokračovat v těch věcech, které jsem tu nechala rozdělané a dokončit je, a být zase aktivní.
Asi si říkáte, proč jsem zase tak najednou z ničeho nic sem napsala článek?
Dobře, opět (snad jako každou neděli) jsem se nudila a tak jsem si najela na Youtube. Vyběhl mi tam The Sims 3 let's play. A zas po dlouhé době jsem dostala chuť se sem vrátit.
Protože konečně za celý ten půlrok mám konečně čas (nebudeme počítat to, že mě čekají přijímačky), protože 1. pololetí mám konečně za sebou. A o prázdninách bych se tomu blogu taky mohla věnovat. :)
Takže.. zkusíme to a uvidíme.. ;) S blogem rozhodně skončit nechci, takže tuhle možnost si můžeme rovnou vyvrátit.


Takže se s vámi zatím loučím! Vaše

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.