Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

[18.díl] - To nejžhavější vystoupení (a to doslova!)

10. července 2014 v 11:41 | SimGirl |  Komiks Only Hope

Po táák dlouhé době jsem zase zpátky a mám pro vás další díl komiksu Only Hope, tak doufám, že se vám bude líbit a budu ráda za každý komentář ;) → čím víc komentářů, tím dříve další díl :).
Když jsme se s Ericem odpojili od Davida, který hned po té zamířil k parketu, vyšli jsme schody nahoru a začali hledat dveře s našimi jmény, které měli sloužit jako naše šatna, kde jsme se měli společně připravovat na naše vystoupení. Jak jsem se dozvěděla, nebyli jsme tu jediná kapela, ale právě my jsme měli vystupovat hned jako druzí, takže jsme očekávali, že nás za chvíli zavolají.

Tady. řekla jsem, když jsem objevila mahagonové dveře, na kterých byl štítek s našimi jmény.

Všude bylo nějak podežrelé ticho a ani za dveřmi jsem neslyšela žádné hlasy, přičemž Viki je dost hlasitý člověk a hlavně, když je nervózní.


Když jsem otevřela dveře, uhodila mě do nosu příjemná vůně. Podobala se té, kterou většinou používá Viki a tak rozhodně jejím zdrojem musela být právě ona. Když jsem pootočila hlavu mírně doleva, všimla jsem si, že sedí na bílém gauči s rukami podepřenými a s kamenným výrazem ve tváři. Moc často jsem Viki neviděla takhle nervózní, tu většinou nedokáže nic zastavit.


Když si všimla, že oba stojíme ve dveřích a zíráme na ni, vymrštila se ze sedu a přiskočila k nám.

Bože, konečně jste tady! Bála jsem se, že to nestihnete! vykřikla vylekaně Viki a začala kolem sebe házet rukama. Jste ready?

Usmála jsem se. Viki, klid. My to zvládneme. Začala jsem ji uklidňovat, protože jsem viděla, jak nervózní byla a ještě se snažila optávat se nás, jestli jsme připravení.


Viki se trochu zamračila. Víš, že na tenhle den čekám takovou dobu a nechci to nějak pokazit. Povzdychla si a sklopila hlavu.

Uvidíš, že tenhle den bude super. Promluvil náhle Eric. Cejtím to ve svých fialových vlasech.

Na to jsme se oba s Ericem zasmáli a dokonce i Viki pozvedla hlavu a usmála se.


Bože, Nan, tobě to sluší. Řekla najednou Viki a chystala se mě obejmout.

Jen jsem se pousmála. Snažila jsem se vypadat líp, než ty, ale nedokázala jsem to.

Ale, přestaň. Začali jsme se obě dohromady smát a najednou všechna nervozita byla pryč.


Hele, Nan, pojď sem. Musím ti něco říct. Chytla mě najednou Viki za loket a dotáhla mě do rohu, aby nás Eric náhodou neslyšel.

Ale honem. Každou chvílí by nás měli zavolat na pódium. Snažila jsem se jí co nejvíc popohnat, protože vím, že vždycky, když Viki začne mluvit, nemůže přestat.

Seznámila jsem se s jedním klukem.. no a.. vypadá to na dost vážnej vztah! Vypískla šťastně, avšak potichu a já si všimla, jak se jí na tváři rýsuje úsměv.


Chtěla jsem jí ještě pogratulovat, že je to super, ale to jsem už bohužel nestihla, protože se celou budovou rozezněl něčí mužský hlas:

Tak a tohle byla naše první kapela večera, doufáme, že se vám líbila, avšak podle vašeho potlesku hádáme, že ano. Teď si dáme chviličku pauzu, aby se naše další hvězdy mohly připravit! A vy si už chystejte hlasivky, protože už za chvíly vystoupí kapela posledního ročníku naší školy!

Všichni jsme popadali dech a nemohli tomu uvěřit. Takže, lidi, hlavně zachovejte klid. Začala mluvit Viki. My tam teď přijdeme, zahrajeme, jak nejlíp umíme a za to si sklidíme obrovský potlesk, jasný? Všechno bude v pořádku, nedovolíme nikomu, aby nám tenhle večer zkazil! Takže, na tři?

Já i Eric jsme kývli. Raz, dva tři - JEDEM! A na to jsme všichni vyšli ze dveří.


Když jsme sešli dolů a stáli před prosklenými dveřmi, které vedli do sálu, všichni jsme začali být pěkně nervózní. Dívali jsme se snad všude - na pódium, na lidi okolo pódia, jestli není někdo znuděný.. Bylo to pro nás hrozné. Tak moc jsme se na to těšili, ale přitom jsme se tak báli, že něco pokazíme.

Tak jdem na to, ne? Prohlásil Eric, najednou plný odhodlání. Asi už zapomněl na to, že to byl právě on, kterého jsme museli uklidňovat, aby se nám tam náhodou nezhroutil trémou.


A na pódium už přichází druhá kapela večera! Prosím přivítejte kapelu našeho posledního ročníku velkým potleskem!

Všichni jsme rozvážným krokem vyšli po schodech na pódium a přiřadili se ke svých nástrojům. Vůbec nám nedocházelo, že stojíme na pódiu a několik lidí nám bouřlivě tleská a to jsme ještě ani nezačali hrát. Byl to vážně úžasný pocit.

Tak pusťte se do toho! Ozval se naposledy ten mužský hlas a já jenom slyšela, jak Eric začal hrát melodii na svou kytaru.


A když se k Ericovi přidala i Viki na bicí a já začala zpívat, zapomněla jsem na všechnu trému a jen dál pokračovala a užívala si to. Pevně jsem držela mikrofón a ikdyž jsem řekla, že se nebudu dívat do davu, aby mi to náhodou nějaká pipka z béčka, která bude při našem vystoupení kroutit očima, nezkazila, stejně jsem se podívala.

Nejprve jsem viděla svojí mámu, která držela palce, pohoupávala se v rytmu a usmívala se na mě. Vedle ní stál ten slizkej Raphael a měl stejně slizké vlasy jako úsměv. Vzadu postávalo pár slečinek z béčka opírajíc se o stůl a myslím, že ani nezaznamenali, že právě hrajeme. Jako dalšího jsem viděla Davida. Stál kousek od těch slečinek a s jednou se bavil a nám jako kapele nevěnoval ani jeden pohled.

Začala jsem být nervózní. Bylo mi takové horko, ale větší, než když jste nervózní. Vážně tu bylo velké horko. Myslela jsem, že je to pouze z nervozity, ale když jsem viděla vyděšený pohled lidí, zjistila jsem, že to není nervozitou ....


...


• Jste rádi, že komiks Only Hope pokračuje?
• Chcete, abych komiks dokončila?
• Jak dopadne jejich vystoupení? Dobře nebo špatně?
• Co bylo důvodem požáru?
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Čtete komiks Only Hope?

Ano
Ne

Komentáře

1 letmý,ale nadšený čtenář letmý,ale nadšený čtenář | 27. srpna 2014 v 20:07 | Reagovat

1) ANO :-D
2)No,ještě nějaké díly by možná ještě mohly být... :-D
3)   ... No,podle toho,jak to myslíš.Řekla bych,že neumřou!:-D Asi přijedou hasiči,ale vystoupení budou pak muset odložit a asi se někdo trochu spálí,trochu.Sál bude asi poničený,ale nakonec ho opravý.
4)No,to je těžké..... ;-)asi ale buď žhář nebo se převařily přístroje.Kdo ví,kromě tebe.. :-D  :-D

2 letmý,ale nadšený čtenář letmý,ale nadšený čtenář | 27. srpna 2014 v 20:09 | Reagovat

k té trojce... :-) Dopadne to tedy celkem dobře

3 Asimah Asimah | 13. září 2014 v 22:17 | Reagovat

Supr , další díl,':) a i další díl Street :)

4 monika monika | 26. října 2014 v 16:19 | Reagovat

• Jste rádi, že komiks Only Hope pokračuje? jj a jsem ráda že se Viki nezlobí
• Chcete, abych komiks dokončila? joooo!!!
• Jak dopadne jejich vystoupení? Dobře nebo špatně?dobře, ale sned nejen to(co ten oheň?!?)
• Co bylo důvodem požáru? tak to fakt nevim... :-|

5 Mishell ♥ Mishell ♥ | Web | 21. prosince 2014 v 16:06 | Reagovat

Krásne fotky :-) Podľa mňa sa prehrial nejaký kábel a jej šaty to nejak chytili 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.