Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

[19.díl] - Když se všechno obrátí...

30. prosince 2014 v 12:53 | SimGirl |  Komiks Only Hope

Kulisy dodělány, Simíci tak též, můžeme pokračovat v komiksu Only Hope :)
Nechtěla jsem věřit svým očím. Přímo pod mýma nohama se začal rozšiřovat oheň a já automaticky reagovala tím, že jsem rychle uskočila, čímž mi z ruky vypadl mikrofon. Eric a Viki to samozřejmě zaznamenali také, protože okamžitě opustily své nástroje a hnali se ke mně, aby mě dostali co nejdál od ohně.

Volejte někdo hasiče, sakra zavolejte někdo hasiče! Začala křičet Viki a rukama se snažila uhasit lem šatů, který jí právě začal hořet.

Všichni tři jsme tam nahoře na pódiu skákali jak pominutí, lidé pod pódiem též. Konečně jsem z dálky zaslechla křik a dupot hasičů a přála si, ať si víc pospíší, než chytne i zbytek našich nástrojů.


Bylo po všem, aspoň doufám. Stoupli jsme si vedle sebe a mlčky hleděli před sebe. Lidi po náma tam stáli se zkříženýma rukama, ale smáli se. Potom všichni začali hlučně tleskat a pískat. Veškerý stres a strach z ohně byl pryč, celou místnost zaplnila jen jasná světla, která osvětlovala parket a zářivé úsměvy všech, kteří nám teď fandili.

Asi si myslí, že to byla součást představení ten oheň. Pošeptal mi do ucha Eric, který se hned začal všem uklánět a házet po všech úsměvy.

Nakonec jsem se společně s Viki taky začala smát. Všechno dopadlo dobře, všichni jsme v pořádku a vystoupení se nám povedlo. Snad.


Když jsme potom všichni tři slezli z pódia, Eric si šel pro drink a Viki šla za nějakýma klukama, kteří ji hned začali obdivovat. Rozhlédla jsem se po celé místnosti a v rohu u stolů jsem zahlédla Alison s jejíma kamarádka. Jedna z nich tam právě komentovala výzdobu plesu slovy je to na nic, a ta druhá jen přikyvovala. Alison mi tam dnes vůbec nezapadala, protože se od nich držela stranou a hleděla kamsi před sebe.

Vážně tu mohlo být víc jídla. Prohlásila ta se zrzavýma vlasama a protočila oči.


Alison. Pípla jsem směrem k ní a blondýnka se hned otočila čelem ke mně. Víš, ráda bych slyšela kritiku k našemu vystoupení a ty jsi kritická až dost, takže spusť.

Zasmála se. Vážně, byla to paráda, hlavně ten oheň, už jsem myslela, že se vážně něco stalo, ale pak mi došlo, že to k tomu vystoupení asi patřilo co? Nejistě jsem přikývla. Vážně, bylo to super a nechci tě vyprovokovat, ale má tu být ještě další kapela a ta prý vyhrává každý rok, takže si nejsem jistá, jestli tenhle rok bude váš.

Chtěla jsem už něco říct, ale do řeči mi skočila ta brunetka, která jí stála za zády. Proti nim nemáte šanci, jste jen amatéři. Prohlásila a hned se otočila na podpatku a zmizela v houfu lidí.


Radši jsem od jejich stolu vypadla dřív, než by se strhla nějaká další hádka a já si tento večer rozhodně nechtěla kazit. Došla jsem doprostřed parketu a zahlídla blond hlavu Davida.

Čau zlato, tak jak se ti vystoupení líbilo? Zeptala jsem se a chtěla mu dát pusu, ale on ucukl.

Promiň, ale teď nemám čas, když tak si promluvíme potom, ano? Kývl na mě a vytrhl se z mého sevření.

V dálce jsem zachytila Ericův pohled. Byl to stejný pohled, jaký na mě házel na mojí narozeninové oslavě.


Nechtěla jsem se za Davidem nějak ohlížet, ale neušlo mi, že jde za Alison. Choval se k ní úplně jinak, než ke mně. Mě jen odbyl a k ní se tak lísal a ona samozřejmě k němu.

Dáš si drink? Nešel přeslechnout jeho hlas, jakým na ni mluvil. Ne, díky, už jsem měla. A zase ten její. Oba na sebe mluvili takovým hlasem, jako by spolu... ale ne, to ne. Davidovi věřím, to by mi neudělal. Třeba jen nemá dobrou náladu, nebo tak něco. Vždyť přece celou dobu, co jsme vystupovali, se usmíval a .. ano, stál tam v davu vedle ní.


Šla jsem si pro drink. Bylo toho na mě moc, až mě z toho začala bolet hlava. Vždyť přece poslední dobou se ke mně Alison chovala tak mile, dokonce se mi omluvila.. nebo to byl jen další její plán? A David, miluju ho a on miluje mě, měla bych mu víc věřit. Vždyť jsme spolu, proč by měl být s Alison?

Hodila jsem do sebe zbytek sklenky a položila ji na prázdný pult. Rozhlédla jsem se po teď už přelidněném parketu a mé oči se zastavily někde v rohu, tam u stolů. Světlo najednou bylo natolik jasnější, i když se mi začaly zamlžovat oči.


Jako by najednou všechna světla osvětlovala jen líbající se dvojici, ve které jsem poznala, že je to Alison a David. Srdce mi začalo bušit a já ho cítila snad až v krku. Začala jsem zhluboka dýchat, abych se uklidnila, ale ta hlasitá hudba a osvětlení mi moc nepomáhalo. Musela jsem vypadnout..

• Jak se Vám díl líbil?
• Jak myslíte, že komiks dopadne?
• Promine Nan Davidovi a budou nakonec spolu?


Čím větší ohlas, tím dřív další díl :)

P.S. Půjdu nafotit na další díl (uvidím, kdy ho zveřejním), ať už můžeme dospět k závěru komiksu, u kterého vás potom čeká ještě menší bonus. ;)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Čtete komiks Only Hope?

Ano
Ne

Komentáře

1 Bee Bee | Web | 4. ledna 2015 v 16:48 | Reagovat

Nemůžu si pomoct, ale ta první fotka je hrozně vtipná :D :-D Super komix! :-)

2 Mishell ♥ Mishell ♥ | Web | 1. února 2015 v 15:42 | Reagovat

Dobrý diel komixu! :-) Podľa mňa mu to neodpustí.. :-D

3 Cuttie Cuttie | 16. února 2015 v 18:39 | Reagovat

1. Boží, těším se na další!
2. Podle mě bude Nan s Erikem
3. Ne :P je to podle mě jen děvkař

4 Tannya Tannya | 6. března 2015 v 0:08 | Reagovat

1) Ano díl se mi moc líbil. Všechny tvé komiksy jsou senzační a vždy se u nich dokážu skvěle uklidnit po náročném dni a pak mívám super náladu :-)
2) Řekla bych že se Nan rozejde s Davidem. Nejdříve jí určitě bude smutno, ale pak si uvědomí, že pravou lásku už dávno našla ;-)
3) Myslím že mu to dlouho nebude chtít odpustit, ale Nan určitě bude s Ericem a David, ten děvkař jí bude brzy úplně šumák :-)

PS.: Máš moc skvělý blog a nejraději tady čtu komiksy, tak moc doufám že budeš pokračovat. A chci abys věděla že máš opravdu talent! :-)
...Alé nechci tu psát román. Moc se těším na next díl :D  :-)  ;-) ;-)

5 Tannya Tannya | 6. března 2015 v 0:17 | Reagovat

[1]: Hihi, taky mi ta fotka příjde vtipná :-)
Ale aspoň tu je i (možná ne schválně) trochu vtip. Navíc když já v mém věku jsem děsně uchechtaná. Hihiii! :D  ;-)  :-)

A SimGirl: Máš moc pěkně udělané ty obrázky!!! :-)

6 já | 7. března 2015 v 13:33 | Reagovat

-Jak se Vám díl líbil? Byl super jako vždycky. Akorát si sem dost dlouho žádnej díl nedala, tak snad to bude častěji...
-Jak myslíte, že komiks dopadne? Nevim.
-Promine Nan Davidovi a budou nakonec spolu? Podle mě ne. Vykašle se Davida a bude s Erikem.

7 SimGirl SimGirl | E-mail | Web | 2. dubna 2015 v 10:28 | Reagovat

Všem moc děkuju za tak pozitivní ohlasy,  v komiksech hodlám opravdu pokračovat, jen už ne asi tak často jako někdy před pár lety, kdy byly díly komiksů každý druhý den. Proto to prosím respektujte. Ale všem ještě jednou děkuju za vaše krásné komentáře, děkuju. :-)

8 Roksy Roksy | 14. dubna 2017 v 7:19 | Reagovat

The Sims a další simulátory, které vás budou bavit dlouhé hodiny- ¨

http://www.game-hall.cz/pc-hry-a-prislusenstvi/hry-na-pc/simulatory/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.