Zajímá tě něco o mě a blogu? Ptej se zde!
Máš problém? Navštiv poradnu!


!World Of The Sims Stories!
www.wots-stories.blog.cz

Adminka je opět aktivní!

Čím více ohlasů bude na komiks Only Hope, tím dříve začnu dopisovat ostatní komiksy :)

2. ŘADA KOMIKSU ONLY HOPE?

24. května 2015 v 13:05 | SimGirl |  Blog - Rychlé zprávy

Zdravím!

S komiksem Only Hope je konec a jak jste si mohli všimnout, tak jsem se teď zaměřila na komiks Street, který byl na nějakou dobu pozastaven. Jenže jste mi psali do komentářů, že by jste chtěli, aby komiks Street pokračoval, tak jsem nad tím začala uvažovat a když jsem dopsala poslední díl komiksu Only Hope, řekla jsem si, proč ne. Takže - komiks Street bude pokračovat i nadále, ale co ostatní komiksy?

↓ Celý článek ↓Aby jste si nemysleli, že jsem se na ostatní komiksy vykašlala a teď budu psát jen komiks Street, řekla jsem si, že obnovím více komiksů, které chci už nějakou dobu dokončit a vy jste si o ně také psali.

Le pouvoir de la magie (= Síla magie)
Tento komiks mě hrozně bavil. Nebyl to první komiks, který jsem začala psát s takovým fantasy nádechem (ten první komiks jsem psala na starém blogu), ale děsně mě bavilo psát něco, v čem jsem mohla použít všechny ty zajímavé efekty, zvláštní názvy apod.
U tohoto komiksu byl taky vysoký ohlas a vám se líbil. Hned první díl dosáhl nejvyššího ohlasu, z čehož jsem byla doopravdy nadšená.
A ano, mám znovu chuť v něčem takovém pokračovat, takže jsem se definitivně rozhodla tento komiks nevyhodit do koše, znovu postavit kulisy, vytvořit postavy a znovu začít fotit.
A doufám, že ty ohlasy budou znovu stejné a bude vás to bavit stejně jako mě.

KOMIKS "LE POUVOIR DE LA MAGIE" BUDE POKRAČOVAT


Game
Další komiks, který mě doopravdy bavil, jenže byl zastíněn ostatními komiksy, kterým jsem se taky chtěla věnovat a nakonec to dopadlo tak, že komiks už nějakou dobu nemá dopsané díly.
Takže ano - s tímto komiksem budu také pokračovat. To nejhorší je, že u všech komiksů bude nutné postavit znovu postavy, kulisy a další věci, které jsem ztratila přeinstalováním hry.
Ale to nic neznamená, komiks bude pokračovat. Jen, kdy bude další díl, je otázka času. Stejně jako u ostatních komiksů si nejsem jistá, kdy ty kulisy postavím - kdy se vrhnu na znovuobnovení všech komiksů, u kterých chci, aby pokračovali.
Takže na tomto místě - trpělivost.

KOMIKS "GAME" BUDE POKRAČOVAT


Yes, please
U tohoto komiksu si už pokračováním tolik jistá nejsem. Sice měl komiks poměrně velký ohlas, jenže - nějak mi tady uniká děj. Přesně si nevzpomínám, jak jsem vůbec přišla na tento komiks, ale asi jsem v té době nepočítala s tím, že komiks vůbec dokončím.
Ano, začátek vypadá docela nadějně, ale konec si už k tomu neumím přiřadit. Je možné, že by komiks mohl pokračovat a někdy časem bych ho dokonce mohla i dokončit, ale zrovna teď asi ne. Neříkám, že komiks ruším - prozatím ho ještě na blogu nechám a bude pozastavený - tudíž se s ním nebude nic dělat. A někdy časem .. kdo ví, třeba ho někdy fakt dokončím.

KOMIKS "YES, PLEASE" BUDE I NADÁLE POZASTAVEN


Forever Alone
S tímto komiksem to taky vypadalo hodně nadějně. Došla jsem ke 13. dílu a to poměrně rychle. Komiks mě bavil psát, protože jsem ho psala trochu odlišně než ostatní komiksy tady na blogu.
Byl to v podstatě takový jednoduchý komiks, ale i tak se vám líbil a já ho taky ráda psala.
Jenže - má tento komiks vůbec pokračování? Nevím. Jako s komiksem "Yes, please" tak i s tímto - oba nechám zatím pozastavené, dokud se přesně nerozhodnu, jak to s nimi doopravdy bude. I když narozdíl od "Yes, please", u tohoto komiksu aspoň vidím nějaké to pokračování a i konec. Měla jsem přesně naplánované, jak to dopadne.

KOMIKS "FOREVER ALONE" PROZATÍM POZASTAVEN


Time paradox
U tohoto komiksu taky nemám nic moc, co bych řekla. Rozhodně plánuju tento komiks někdy rozjet - opravdu ano, ale ne teď.
Takže asi to samé co u "Forever Alone".


KOMIKS "TIME PARADOX" NADÁLE POZASTAVEN


Never Say Never
Omlouvám se, ale ZATÍM u tohoto komiksu nevidím žádné pokračování. Komiks nechám pozastavený, zatím se ještě rozhodnu, jestli ho rozjedu nebo zruším úplně.


KOMIKS "NEVER SAY NEVER" ZATÍM POZASTAVEN / ZRUŠEN


Only Hope
A teď si možná říkáte, proč je tady komiks Only Hope, když už vlastně skončil, když jsem ho dopsala? A nebo taky možná ne, protože jste si přečetli nadpis.
Tím neříkám, že je to definitivní, že bude 2. řada komiksu Only Hope - to chci právě po vás, aby jste o tom rozhodli!
Pod článkem je anketa, ve které se vás ptám, jestli chcete 2. řadu komiksu Only Hope. Tak odpovězte buďto prostřednictvím ankety nebo napište komentář - v něm se můžete vyjádřit i k ostatním komiksům na tomto blogu.
A potom podle vašich ohlasů a odpovědí uvidím a rozhodnu o 2. řadě. Samozřejmě si asi řeknete, že další řady už potom bývají o ničem, protože komiks je ukončen a pak už to je něco jako volné pokračování. No, dalo by se říct, že to mám už tak trochu promyšlené, jak by to mohlo pokračovat, ale stále nevím, jestli do toho jít.
Proto to nechám na vás a vašich odpovědích!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Chcete 2. řadu komiksu Only Hope?

Ano
Ne

Komentáře

1 Džejný Džejný | Web | 1. července 2015 v 12:09 | Reagovat

Já jsem ráda za sílu magie, fantasy mam strašně ráda, je to takový útěk od reality :-)

2 Bee Bee | Web | 7. července 2015 v 17:11 | Reagovat

Já hlasuji pro druhou řadu Only Hope a taky se moc těším na komix Game :-) Snad bude co nejdřív.

3 Martina Martina | E-mail | 10. října 2015 v 17:07 | Reagovat

Strašně bych si přála pokračování Only Hope.A Taky se těším na sílu magie ♥. Mám ráda fnatasy :D.

4 Mishell ♥ Mishell ♥ | Web | 12. listopadu 2015 v 12:16 | Reagovat

Ja by som bola rada za Silu mágie a za Only hope. :-)

5 nejsso nejsso | E-mail | Web | 15. června 2016 v 14:14 | Reagovat

já chci sílu magie, game, hope

6 Aneta Aneta | 26. června 2016 v 17:30 | Reagovat

Only Hope byl můj první komix tady a je můj nej, jenže tenhle blog už je asi offline a neví někdo kde můžu kontaktovat adminku??

7 Petra Petra | E-mail | 18. srpna 2016 v 21:52 | Reagovat

Ahoj budes zde jeste aktivni ? :)) Rada bych byla spoluadminkou :)) napis na email zda je to mozne : :-)  :-)

8 WaclawM WaclawM | E-mail | 17. ledna 2017 v 15:47 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na world-of-the-sims.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Ze dne 25.7. 2012. :)♥
Zatím nejvyšší návštěvnost na blogu.